Pieluszki wielorazowe składając się z dwóch warstw.

Warstwy chłonnej (wkłady, formowanki, prefoldy) oraz warstwy wierzchniej (otulacze, kieszonki, gatki,longi).

 

OTULACZE. Wykonane z Pul lub Wełniane. Jak sama nazwa wskazuje mają za zadanie otulać wkład chłonny. W otulaczach pul możemy wymieniać wkłady dopóki gumki są suche, natomiast wełnianych jeżeli sam otulacz nie jest wilgotny. Mokry otulacz wełniany należy pozostawić do wyschnięcia.

 

KIESZONKA.  To pieluszka, która ma kieszeń na wkład chłonny. Możemy wyróżnić kieszonki z bambusem/bawełną (uczucie mokrego), polarem (uczucie suchości) i coolmax (uczucie chłodnego – świetne na lato). Po zamoczeniu całość nadaje się do prania – należy wyjąc wkład z kieszonki.

 

Do kieszonki i otulacza możecie włożyć dowolny wkład chłonny.

 

SIO=SNAP IN ONE = ZEPNIJ  (warstwa wierzchnia) w (warstwa chłonna) JEDNO 

Owy system jest super rozwiązaniem dla maluszków, które nie maja czasu poleżeć.

Wkład wpięty w otulacz SIO tworzy zestaw gwarantujący, że wkład pozostanie na miejscu nawet przy bardzo ruchliwym dziecku.

 

AIO czyli wszystko w jednym. 

Część chłonna zszyta jest z częścią wierzchnia tworząc całość (system najbardziej przypominający jednorazówkę). Po zdjęciu z pupy cała pieluszka jest do prania.

 

 

 

 


Accept

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji